KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 6651074
nr 665 1074
Reinhold Norstedt
(1843-1911), Sverige
Blyerts, Djurgården. Signerad 1788, 14x20 cm
Reinhold Norstedt, född 1843 i Vingåker, död 1911, svensk målare och grafiker.
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 november 2010
kl 19:29:48
27/10 16:06:32
31/10 20:35:24
150 kr
Reinhold Norstedt
Läs mer om Reinhold Norstedt